Detaylar

Kategori Hasan Akay Dizisi
Yayıncı Şule Yayınları
Liste Fiyatı 20.00
Barkod 9786059087681
Yayın Tarihi 2016-10-12
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Doğrandıkça Artan Ekmek
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 310
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Doğrandıkça Artan Ekmek

Doğrandıkça Artan Ekmek, gözde şairlerin gözde şiir metinleri eşliğinde özün akışı için bir nevi ark açmak, okurun gözle- rinde karıncalanan anlamı ?gelmeye bırakmak gayretidir. Metinlerin yüzünde sessiz bir silüet halinde gözüken bu gayret ve faaliyetin, bazen metinlerin çokyüzlü atmosferinde seyrettiği bazen de kendi mecrasında yer yer farklı yönlere doğru gittiği görülmektedir.
Doğrandıkça Artan Ekmek'te, yeni yöntem ve farklı yaklaşım tarzlarının ışığından yararlanılmakta, bu tarzın arzı, ancak uy- gulama ânında kendisini göstermektedir. Doğrandıkça Artan Ekmek'te öncelenen, daha ziyade mazmun halinde tecelli eden özdür. İnceleme ve çözümlemeler de bu minval üzere gitmektedir. Doğrandıkça Artan Ekmek'te nazar, bütün metinler için geçerli ?sistemi iyi niyet standardıyla sorgulamakta, uzaktan ve yakından bakarak bazı tespitlerde bulunmaktadır. Doğrandıkça Artan Ekmek'te yer alan çözümlemeler de daha önce okurla karşılaşan Şiiri Yeniden Okumak ve Şiire Yeni-
den Bakmak yolundaki çabanın bir devamı niteliğindedir. Doğrandıkça Artan Ekmek, ?şiir ile bir biçimde ilgilenen, şiirle hemhâl olmaktan keyif ve zevk alanlara bir yere kadar yoldaşlık etmek arzusundadır. Böyle bir yakınlığa hoşgörü ile bakmak ve katılmak, titiz ve ?aziz okurun en tabii hakkıdır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Hasan Akay

Etiketler

Kampanya

Satış

% 50
indirim
10.00
Liste Fiyatı : 20.00
Kazancınız : 10.00
Temin Süresi: 1 Gün
Miktar :  
Adet
Ürün Satışta. %50 indirim.